کد خبر: 987664 A

در کارگروه رفع موانع تولید مازندران؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران اعلام کرد که مشکل 60 متقاضی ایجاد گلخانه در روستای خرماکلای قائم‌شهر که مدت‌ها لاینحل و متوقف مانده بود، رسیدگی و مرتفع شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حسن خیریانپور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران که در محل سالن جلسات فرمانداری قائم‌شهر برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: با استقرار نماینده سازمان نظام کشاورزی و منابع طبیعی استان در روستای خرماکلای قائم‌شهر و انجام همه امور اداری مربوطه به صورت میدانی در محل پروژه حداکثر ظرف 2 هفته پروانه احداث این 60 واحد کشت گلخانه‌ای (لیموترش- گل و گیاه) صادر و تحویل متقاضیان خواهد گردید.

وی یادآوری کرد که علاوه بر 60 پرونده مذکور، مشکل تعداد 5 واحد صنعتی و خدماتی شهرستان قائم‌شهر نیز رسیدگی و تصمیمات لازم برای حل مشکل آن‌ها اتخاذ شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران همچنین در این جلسه آخرین وضعیت و روند اجرای برنامه‌های جهش تولید در شهرستان قائم‌شهر ازجمله احیاء واحدهای صنعتی و تولیدی راکد، واگذاری واحدهای تملیکی بانک‌ها به سرمایه‌گذاران واجد شرایط و اتمام طرح‌های اقتصادی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی را موردبررسی قرارداد و بر تحقق و سرعت برنامه‌های مصوب جهش تولید تأکید کرد.

 

استان مازندران سرمایه کشاورزی و منابع طبیعی معاون واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر