کد خبر: 985713 A

فرمانده انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

فرمانده انتظامی استان مازندران در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان ساری، گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از یک‌میلیون و 250 هزار تماس با پلیس 110 در استان به ثبت رسید.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سردار مرتضی میرزایی امروز در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان ساری ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های معنوی نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران و مردم ولایتمدار استان در راستای تعامل و همکاری با پلیس در برقراری نظم و امنیت، گفت: این حمایت‌ها پشتوانه‌ای برای ناجا است.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی استان مازندران در طول 40 سال انقلاب، 615 شهید، 12 هزار جانباز و 190 نفر آزاد را در راستای برقراری نظم و امنیت در نظام اسلامی تقدیم انقلاب کرد، افزود: هفته نیروی انتظامی با شعار باهم برای امنیت و سلامت نام‌گذاری شده که این دو مؤلفه مکمل یکدیگر هستند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، امنیت و سلامت را ثمره تلاش و زحمات همه عزیزانی دانست که در این عرصه فعالیت می‌کنند.

سردار میرزایی، گفت: ایران اسلامی در منطقه‌ای از جهان که دور آن را آتش و جنگ‌افروزی فراگرفته با هدایت و رهنمودهای رهبری همچون نگینی در دنیا می‌درخشد و این‌یک هدایت الهی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران بابیان اینکه ما سربازان ولایت تمام‌قد در خدمت نظام و رهبری هستیم، افزود: تمام تلاش ما این است تا منویات رهبری معظم انقلاب را به منصه ظهور برسانیم که در این مسیر مردم همواره یاری گر ما بوده و هستند.

سردار میرزایی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه در شش‌ماهه نخست امسال بیش از یک‌میلیون و 250 هزار تماس با پلیس 110 به ثبت رسیده است، افزود: 360 هزار تماس منجر به عملیات پلیسی شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در حوزه عفاف و حجاب و برخورد با مظاهر علنی فساد با اجرای طرح ناظر و طرح تابستانه اقدامات مؤثری در سطح استان داشته‌ایم.

سردار میرزایی همچنین از مقابله با اراذل‌واوباش و مقابله با سارقان در طرح‌های عملیاتی پلیس خبر داد افزود: در حوزه کشفیات جرائم شاهد افزایش 30 درصدی کشفیات هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران و امام‌جمعه شهرستان ساری نیز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به هفته نیروی انتظامی از تلاش‌ها و زحمات کارکنان نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت قدردانی کرد.

وی با اشاره به مراسم وداع و تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای خانطومان در سطح استان از برقراری نظم و امنیت این مراسم نیز قدردانی کرد و افزود: برجسته‌ترین مصداق خدمتگزاری؛ حفظ نظم و امنیت و مقابله با عوامل ناامنی در جامعه است.

 

 

 

 

استان مازندران جنگ نیروی انتظامی ساری عفاف و حجاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر