کد خبر: 983798 A

با شیوع کرونا؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد که 2 هزار و 535 واحد صنفی متخلف از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان پلمب شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین‌علی قوانلو با تأکید بر اینکه از مواردی که باید همگان در جهت اجرای آن اهتمام ویژه داشته باشیم رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: طرح نظارت بر واحدهای صنفی به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی را از زمان شیوع ویروس کرونا در مازندران اجرا کرده‌ایم.

به گفته او در این طرح تاکنون 184 هزار و 280 واحد صنفی بازرسی‌شده‌اند که منجر به تذکر به 37 هزار و 839 واحد و پلمب 2 هزار و 535 واحد شده است.

قوانلو با اشاره به اینکه عدم رعایت مسائل بهداشتی از سوی متصدیان واحدهای صنفی به‌هیچ‌عنوان پذیرفته نیست، اعلام کرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده مقرر شد اتحادیه‌های صنفی نسبت به نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی تحت پوشش خود اقدام و با متخلفین برخورد قانونی داشته باشند.

رئیس سازمان صمت مازندران در پایان با تأکید بر اینکه با روسای اتحادیه‌هایی که نسبت به این امر کوتاهی کنند بر اساس قانون نظام صنفی و همچنین مصوبه ستاد کرونا برخورد قانونی خواهد شد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت مسائل بهداشتی در واحدهای صنفی مراتب را به تلفن 124 اعلام کنند.

 

پوشش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت ویروس قانون نظام صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر