کد خبر: 980057 A

آخرین وضعیت کرونا در مازندران؛

در 24 ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۶۹ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۴۹۳ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درخصوص آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۴۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون۳۸۸ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۹۹ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته پنج بیمار جدید بستری و ۶ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

بیمارستان پوشش دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر