کد خبر: 978553 A

با هدف تقویت سطح آموزش جامعه کارگری و بازنشستگی صورت گرفت؛

تفاهم نامه بین تشکیلات خانه کارگر استان مازندران و اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان مازندران با هدف تقویت سطح آموزش جامعه کارگری و بازنشستگی در اجرای آموزش های فنی وحرفه ای و ارتقاء سطح آموزشی جامعه بزرگ کارگری منعقد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،عصر دیروز تفاهم نامه بین تشکیلات خانه کارگر استان مازندران و اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان مازندران با هدف تقویت سطح آموزش جامعه کارگری و بازنشستگی در اجرای آموزش های فنی وحرفه ای و ارتقاء سطح آموزشی جامعه بزرگ کارگری منعقد شد.

این مراسم که با حضور نصراله دریابیگی،دبیر اجرایی خانه کارگر و سید حسین درویشی،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران  برگزار شد،دریابیگی گفت:مواضع خانه کارگر جهت اجرای آموزش های کوتاه مدت رایگان برای جامعه کارگری و بازنشستگى و فرزندان آنان و تسریع این مهم به مراکز آموزشهای علمی-کاربردی یعنی اجرای صحیح قانون اساسی برای آموزش های رایگان در کشور می باشد.

وی ادامه داد: خانه کارگر به عنوان تشکل در تلاش است تا با ارتقاء سطح  دانش کارگران و فرزندانشان بصورت رایگان، ضمن کمک به معیشت آنان، تلاش نموده تا با انسجام نیروی کار و شناسائی کارگران خلاق، تمرین کار و خرد جمعی در قالب آموزشهای کوتاه مدت، بستر کار و اشتغال و رشد فکری، اجتماعی و کسب قدرت برای اداره بنگاههای اقتصادی، محلی و ملی را به نمایش و به حقوق حقه قانونی این قشر شریف در ابعاد مختلف دست یابی پیدا نماید.

مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای مازندران نیز گفت: اجرای آموزش های فنی و حرفه ای و ارتقاء سطح دانش و آموزش جامعه بزرگ کارگری رابطه مستقیمی با ایجاد اشتغال، تولید و جهش تولید دارد.

وی گفت: امروز افتخار و توفیق بزرگی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بود تا در جهت آموزش به ضعیف ترین، شریف ترین وسختکوش ترین  اقشار جامعه یعنی کارگران و بازنشستگان عزیز با همت خانه کارگر و کانون بازنشستگان و مستمری بگیران مازندران بطور جداگانه تفاهم نامه منعقد گردد.

حسین درویشی افزود: به واسطه آن همه تلاشگران در عرصه مهارت آموزی اعم از مراکز آموزش فنی و حرفه ای بخش دولتی، آموزشگاههای آزاد، مراکز آموزش کوتاه مدت رایگان خانه کارگر با نگاه دلسوزانه و صادقانه به جامعه بزرگ کارگران و بازنشستگان عزیز و خانواده های آنان به وظیفه سازمانی خود عمل و بستر شکوفائی کار، تولید و اقتصاد را فراهم خواهیم آورد.

 

 

 

استان مازندران اقتصاد ایجاد اشتغال بازنشستگی جامعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر