کد خبر: 977344 A

رئیس هیأت تخلفات اداری استانداری مازندران تأکید کرد:

در جلسه هیأت تخلفات اداری استانداری مازندران به پرونده تخلفاتی 18 دهیار رسیدگی و احکام محکومیت صادر و یکی از دهیاران به انفصال محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حسن خیریانپور معاون استاندار و رئیس هیأت تخلفات اداری استانداری مازندران گفت: با توجه به شرایط خاص روستاهای استان مازندران ضرورت کنترل بر عملکرد دهیاران به ویژه در حوزه ساخت‌وسازها اجتناب‌ناپذیر است، لذا هیأت تخلفات اداری استانداری طبق قانون، قاطعانه با هرگونه تخلفات دهیاران برخورد خواهد کرد. ‎

و ی افزود: با توجه به شرایط خاص روستاهای استان مازندران ضرورت کنترل بر عملکرد دهیاران به ویژه در حوزه ساخت‌وسازها اجتناب‌ناپذیر است، لذا هیئت تخلفات اداری استانداری وفق قانون، قاطعانه با هرگونه تخلفات دهیاران برخورد خواهد کرد.

رئیس هیأت تخلفات اداری استانداری مازندران به بخشداران تاکید کرد: در جهت ایفای نقش مراقبتی و کنترلی خود نسبت به نظارت بر عملکرد دهیاران به دقت انجام وظیفه نمایند تا تبعات بروز تخلفات دهیاران از جهت قصور نظارت بر عملکرد دهیاری‌ها متوجه بخشداران نشود.

وی افزود: درزمینهی تهیه گزارش تخلفات دهیاران، سازمان بازرسی کل استان- دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری – حراست – دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همکاری و اقدامات لازم را انجام می‌دهند و دریافت گزارش‌های مردمی هم زمینه تنظیم پرونده و رسیدگی به تخلف در هیأت تخلفات را موجب خواهد شد.

 

امور روستایی سازمان بازرسی کل شوراهای اسلامی معاون تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر