کد خبر: 973129 A

معاون توسعه و مدیریت و منابع شهرداری ساری خبر داد:

معاون توسعه و مدیریت و منابع شهرداری ساری از ساماندهی نیروهای شهرداری خبر داد و گفت: هیج نیروی بدون تکلیف در شهرداری نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا باقریان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری از ساماندهی نیروهای انسانی در شهرداری ساری خبر داد و گفت: نیروهای روزمزد شهرداری که به صورت روزانه دستمزد دریافت می‌کردند با اجرایی شدن «طرح ساماندهی» از حقوق ماهانه و بیمه برخوردار می‌شوند.

وی افزود: منابع و سرمایه‌های هر سازمان و یا هر ارگانی بخش منابع انسانی آن است. شهر داری ساری هم مستثنی از این قضیه نیست و پیرو این دیدگاه و تأکید شهردار محترم و تیم مدیریتی او، تمام هم‌وغم خود برای ساماندهی این نیروها که سال‌ها بدون تکیف بودند، گذاشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت: با تأکید شهردار ساری مبنی بر ساماندهی این نیروها، در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گرفت و افراد موردنظر شناسایی و در لیست ساماندهی نیروهای روزمزد قرار گرفتند این مهم در حالی اتفاق افتاد که بعضا این افراد بیش از 7 تا 8 سال همچنان بلاتکلیف بودند.

وی با بیان اینکه این اقدام با تاکید شهردار ساری و همت و تلاش تیم مدیریتی او رقم خورده است، گفت: در طرح ساماندهی، این نیروها به صورت تمام وقت همراه با دیگر کارکنان شهرداری در خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان ساروی سهیم می‌شوند.

باقریان همچنین به طرح  ساماندهی نیروهای «شرکتی و حجمی» در شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: در این طرح وظایف نیروهای انسانی شهرداری به‌طور مجزا در قالب هشت فعالیت اعم از کنترل و مراقبتی، فعالیت فرهنگی، فعالیت پشتیبانی، فعالیت‌های حفاظت، فنی و عمرانی، رفت‌وروب تعریف و اجرایی شد که خود در توسعه فعالیت‌های شهرداری و خدمات‌رسانی به شهروندان تأثیر بسزایی دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری از اجرایی شدن این طرح از مهرماه سال جاری خبر داد و یادآور شد که اگرچه ساماندهی این افراد بار مالی را برای شهرداری به همراه دارد اما تأکید شهردار ساری بر ساماندهی نیروی انسانی با حفظ کرامت انسانی نیروها و همکاران بوده است.

باقریان تصریح کرد: البته در شناسایی صورت گرفته، افرادی هم بودند که از شهرداری حقوق دریافت می کردند اما حضور فیزیکی نداشتند و این مشکل خودبه‌خود بر بار مالی شهرداری افزوده و این امر سبب سنگینی و ناکارآمدی سیستم شهرداری می‌شد.

وی با رد این خبر در فضای مجازی مبنی بر اخراج تعدادی از نیروهای انسانی شهرداری ساری، تأکید کرد: شهرداری ساری نه‌تنها نیرویی را اخراج نکرده است بلکه شمار زیادی از نیروها را که سال‌ها در شهرداری فعالیت می‌کردند اما بلاتکلیف بودند، ساماندهی کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت: تمامی این افراد ساماندهی شدند و هم‌اکنون نیروی بدون تکلیف در شهرداری ساری نداریم.

 

سرمایه شهرداری فضای مجازی معاون شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر