کد خبر: 972827 A

مدیر عامل صنایع چوب و کاغذ مازندران:

مصطفی سعیدی گفت:علی رغم تمامی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و نامه نگاری ها و پیگیری ها از استان تا این لحظه در بحث کلان و کشوری هیچ اتفاقی صورت نگرفته است.

مصطفی سعیدی مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با انتقاد از اجرایی نشدن مصوبات ستاد تسهیل و رفع  موانع تولید در استان گفت:متاسفانه مصوباتی که برای رفع مشکلات صنایع چوب و کاغذ مازندران به تصویب رسیده است فقط بر روی کاغذ باقی مانده است و عملیاتی نشده است.

وی ضمن تشکر از پیگیری ها و حمایت های استاندار مازندران و نمایندگان مجلس ادامه داد:علی رغم تمامی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و نامه نگاری ها و پیگیری ها از استان تا این لحظه در بحث کلان و کشوری هیچ اتفاقی صورت نگرفته است.

رئیس هیات مدیره صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: با وجود مصوبه ستاد تسهیل استانداری مبنی بر برداشت درختان شکسته و افتاده از جنگل، هنوز این مصوبه اجرایی نشده است.

سعیدی گفت:این صنایع یک واحد تولیدی ملی است و انتظار می رود مسئولین کشوری حمایت بیشتری از صنایع چوب و کاغذ مازندران داشته باشند.

مدیر عامل صنایع چوب و کاغذ مازندران با انتقاد از سازمان جنگل ها و مراتع کشور افزود:عدم اجرای تعهدات سازمان جنگل‌ها و پرداخت بدهی آنها  بار بزرگی از تامین نقدینگی را به این صنایع بزرگ وارد کرده است.

وی گفت:اصلی‌ترین دغدغه این مجموعه تامین مواد اولیه است که به دلیل عدم اجرای درست طرح تنفس جنگل این مجموعه  را با چالش مواجه کرده است و ممانعت از برداشت درختان شکسته  مشکلات جدی را در بحث تولید ایجاد کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استان مازندران جنگل مشکلات نمایندگان مجلس چوب و کاغذ مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر