کد خبر: 970522 A

رئیس پلیس‌راه مازندران

رئیس پلیس‌راه مازندران: جاده‌های هراز و کندوان در صورت مشاهده ترافیک سنگین، بعدازظهر امروز یک‌طرفه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی بابیان اینکه ترافیک در حال حاضر در راه‌های مازندران روان است، گفت: در صورت مشاهده ترافیک سنگین، جاده‌های هراز و کندوان بعدازظهر امروز یکشنبه ۳۰ شهریورماه از شمال به جنوب یک‌طرفه می‌شوند.

وی افزود: سطح راه‌ها در محورهای کوهستانی به ویژه کندوان، کیاسر و سوادکوه لغزنده و در ارتفاعات مه گرفتگی باعث محدودیت دید رانندگان شده است.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز‌های یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک‌طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ روز‌های یکشنبه و دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳۰ و ۳۱ شهریورماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز‌های یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از مرزن‌آباد به کرج و آزادراه تهران- شمال یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ فردا از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ شبانه‌روز آماده پاسخگویی در خصوص وضع راه‌های استان است.

 

انتهای پیام/
پلیس راه ترافیک جاده رئیس پلیس کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر