کد خبر: 970326 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از وقوع 3 حادثه غریق طی روز گذشته در سواحل استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرهنگ سیدجعفر ساداتی با اعلام این خبر، گفت: افزایش حجم حضور مسافر در سواحل دریا در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی نیازمند آن است تا همه افرادی که دریا و سایر نقاط گردشگری استان که در مسیر رودخانه ها واقع شده اند توجه بیشتری در این زمنیه زمینه داشته باشند تا بتوانند با خاطراتی خوش به موطن اصلی خود بازگردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به مواهب خدادی استان مازندران، تصریح کرد: دریا علیرغم جذابیت هایش همواره می تواند موجب بروز خطرات جبران ناپذیر برای کسانی شود که بدون توجه به هشدارهای ماموران پلیس و ناجیان غریق خود را به آن می سپارند.

ساداتی از مرگ 3 نفر از هموطنان در دریای مازندران در روز گذشته خبر داد و اظهار داشت: ساعت 10 و 43 دقیقه روز گذشده در پی در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر حلادثه غریق در ساحل محود آباد بلافاصله ماموران کلانتری 11 آن شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه، افزود: در این حادثه فردی 36 ساله که به همراه سه نفر از دوستانش برای شنا به دریا رفته بود با توجه به مواج بودن دریا، نامبرده به دلیل عدم آشنایی آشنایی به فنون شنا در دریا غرق شد.

ساداتی از غرق شدن فردی در ساحل شهرستان نوشهر خبرداد و بیان داشت: در این حادثه که ساعت 6 عصر روز گذشته به وقوع پیوست، فردی 27 ساله اهل تهران که برای شنا به دریا رفته بود به دلیل مواج بودن دریا و آشنا نبودن نامبرده به فنون شنا در دریا غرق شد .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، از حادثه غریق دیگری در شهرستان تنکابن نیز خبر داد و افزود: در این حادثه نیز نوجوان 14 ساله اهل تهران که در حال شنا در ساحل نشتارود این شهرستان بوده به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا در دریا غرق شد و جان باخت.

سرهنگ ساداتی با توصیه مسافرانی که استان مازندران را مقصد سفر خود انتخاب کرده بودند به مدیریت بازگشت از سفر و احساس مسئولیت در برابر حفظ سلامت همراهان خود، افزود: توجه به هشدارهای ماموران پلیس و نهادهای امدادی و خدماتی از مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

تعطیلات فرماندهی انتظامی استان معاون شهرستان نوشهر غرق شدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر