کد خبر: 965553 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد 134 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص آخرین آمار شیوع بیماری کرونا در استان اظهار کرد:طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۰ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: در همین مدت تعداد ۱۰۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۵۰۱ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری بوده که از این تعداد ۱۴۸ نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی همچنان یکی از ضرورت‌هایی است که باید به صورت جدی در شرایط کنونی به آن توجه کرد.

فرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز  اظهار کرد: در حال حاضر ۱۸۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید بستری و ۱۳ بیمار هم ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: همچنین ۴۹ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

 

 

استان مازندران بیمارستان پوشش دانشگاه علوم پزشکی مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر