کد خبر: 965522 A

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تاکید کرد:

عباسعلی نجفی گفت: ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های استان با توجه به حجم بالای حمل و نقل امری ضروری است ، از این رو با اجرای پروژه‌های مناسب در این زمینه شاهد افزایش ایمنی و کاهش حوادث در سطح جاده های استان خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباسعلی نجفی با بیان اینکه استان مازندران در مسیر ترانزیتی قرار داشته و تردد در جاده‌های این استان از میانگین بالایی برخوردار است، تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد حمل و نقل بار و مسافر از طریق راه و جاده‌های زمینی جابجا می‌شود که ایمنی ، بهسازی و توسعه این راه‌ها الزامی است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران به اجرای طرح ارتقا کیفی راهداری در سطح محورهای استان اشاره و افزود : با توجه به تردد میلیونی مسافر و گردشگر طرح ارتقا کیفی راهداری در سطح این محور در قالب اجرای روکش آسفالت ، خط کشی ، نصب علائم ، اَشکار سازی نقاط پر حادثه ، شانه سازی ، تعویض گاردریل و نیوجرسی ، رنگ آمیزی پایه ها و نرده ها ، شسشتو و ساماندهی علائم ، اصلاح قوس ها و ... با جدیت در دست اجراست.

نجفی خاطر نشان ساخت: با توجه به انتشار آمار حوادث رانندگی سال گذشته و بررسی وضعیت عملکردی این اداره کل در ارتقای ایمنی، مازندران موفق به کاهش متوالی چهارساله در فوتی های ناشی از تصادفات ترافیکی در راه های برون شهری و روستایی گردیده است که این مهم با شناسایی و رفع نقص نقاط پر تصادف و ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های استان در ارتباط است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اعلام شماره تلفن گویای 141 جهت دریافت آخرین وضعیت ترافیکی استان افزود: کاربران جاده ای جهت انتقال هرگونه شکایت، انتقاد و یا پیشنــهاد مرتبط با حوزه راهــداری و حمل و نقل جاده ای استان می توانند مراتب را از طریق سـامانه پیامکی 1000141 با ما در میان بگذارند.

 

تصادف جاده های استان حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده شماره تلفن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر