کد خبر: 959731 A

رئیس پلیس راه استان مازندران :

رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهار شنبه 5 شهریورماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 11 شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی ،ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 5 شهریورماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 11 شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 11 شهریورماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر روزهای چهارشتبه و پنج شنبه 5 و 6 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران- شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 3 بعد از ظهر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 5 و 6 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از دوراهی شهرستانک کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 24 روز جمعه 7 شهریورماه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران- شمال ممنوع بوده و درصورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از دوراهی شهرستانک کرج و آزاد راه تهران- شمال یک طرفه می شود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت ترافیکی در موج برگشت مسافر از استان گفت: به همین منظور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 24 روز شنبه 8 شهریورماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 6 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران- شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 ظهر روزهای یک شنبه و دوشنبه 9 و 10 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و درصورت اعلام ماموران پلیس راه در محل ترددانواع وسایل نقلیه از ساعت 3 بعد از ظهر روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن ـآباد به سمت کرج و آزادراه تهران- شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 5 مرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران در ادامه، عنوان کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح روزهای پنج شنبه، جمعه، شنبه ، یک شنبه و دوشنبه 6 تا 10 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از این محور ممنوع می باشد.

سرهنگ قدمی همچنین اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 2 بعد از ظهر روزهای شنبه ، یک شنبه و دوشنبه 6 تا 10 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر روزهای شنبه ، یک شنبه و دوشنبه 6 تا 10 شهریورماه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعداز آب اسک به رودهن محدوده مشاء به صورت یک طرفه می باشد.

وی یادآور شد: در صورت افزایش یا کاهش تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می شود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت های تردد در محور تهران- فیروزکوه و قائم شهر به سمنان و بالعکس گفت: تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسدشدمی از ساعت 8 صبح تا ساعت 124 روز یک شنبه از مسیر شمال به جنوپ ممنوع می باشد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سفرهای غیر ضرور- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .

 

پلیس راه استان رئیس پلیس راه محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر