کد خبر: 958844 A

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد:

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: با شروع کرونا ۲۵ درصد از همکاران این اداره کل در خط مقدم خدمت رسانی به مراجعین قضائی، به کرونا مبتلا شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،علی عباسی با بیان اینکه ادارات پزشکی قانونی تابعه علی رغم کمبود نیرو با مراجعات زیادی روبرو هستند،گفت: همکاران ما بادقت ، سعه صدر و روحیه ایثار و از خود گذشتگی در حال انجام فعالیت بی وقفه و  و  ارایه خدمت بی منت حتی در ایام تعطیلات به مراجعین هستند.

وی افزود:سازمان پزشکی قانونی یک دستگاه خدمت رسان میباشد و با توجه به ماهیت کار به صورت شبانه روز در خدمت مردم هست و بسیاری از مراجعین و اجساد با شرایط کرونایی به پزشکی قانونی مراجعه و ارجاع داده میشوند که همکاران ما و خانواده هایشان در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند.

عباسی گفت:چه بسا بسیاری از همکاران وخانواده های محترمشان در سراسر کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و بسیاری در قرنطینه و بعضا در بیمارستان ها تحت مراقبت های ویژه قرار دارند اما با تمامی خطرات ابتلا به کرونا در راستای اهداف عالیه سازمان که همان خدمت رسانی شبانه روزی به مردم عزیز کشورمان میباشد تمام تلاش خود را در خدمت رسانی هرچه بهتر به کار بستند.

 این مقام اجرایی استان در ادامه خاطر نشان کرد : همان طور که در مقابل مراقبت از خود و خانواده مسئول هستیم، مسئولیت محافظت از سلامت  ارباب رجوع هم بر عهده ماست که با شیوع این بیماری محدودیت هایی برای جلوگیری از پیشرفت و ابتلای بیشتر مردم به کرونا ایجاد گردید که در این راستا فاصله گذاری اجتماعی ،کنترل تردد،زدن ماسک و استفاده از دستکش و انجام تب سنجی ، ضد عفونی کردن محل تردد مراجعین و ...از جمله مواردی هستند که با تاکیدات ستاد کرونا در ادارات پزشکی قانونی استان اجرا کردیم.

 

خانواده خدمت رسانی شبانه روزی ماسک سازمان پزشکی قانونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر