کد خبر: 957449 A

طی 24 ساعت گذشته؛

در 24 ساعت گذشته تعداد بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی استان مازندران به 985 نفر رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس موسوی،رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام این خبر،گفت:ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی گفت:ظرف همین مدت تعداد ۱۵۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

این مقام مسئول افزود:هم اکنون ۷۷۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۰۲ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های ویژه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز گفت:طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۵ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری شدند.

وی اضافه کرد: در همین مدت تعداد ۳۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل تصریح کرد: مجموع بیماران کرونایی بستری در بابل به ۲۱۱ نفر رسید که از این تعداد ۵۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

مازندران دارای 2 دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل می باشد.

 

استان مازندران بیمارستان پوشش رئیس دانشگاه علوم پزشکی مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر