کد خبر: 952997 A

مدیر کل بهزیستی مازندران:

مدیر کل بهزیستی مازندران از آغاز گام دوم پویش ملی همدلی مومنانه در بهزیستی مازندران خبر داد و گفت: در مرحله نخست از گام دوم همدلی هزار بسته لوازم بهداشتی در بین جامعه هدف توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، فرزاد گوهردهی امروز چهارشنبه در دومین پویش ملی همدلی مومنانه در نهضت ایران همدلی، اظهار کرد: در ادامه پویش همدلی مومنانه برای کمک‌رسانی به جامعه هدف سازمان بهزیستی و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ادامه روند کمک‌های مردمی، سازمان بهزیستی دومین مرحله، پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل را  آغار کرده است.

وی ارائه کمک معیشتی به جامعه هدف بهزیستی، تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت‌ افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان جامعه هدف و همچنین تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای معلولین و سالمندان مراکز نگهداری شبانه روزی برای پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا وانجام  سایر تمهیدات لازم را از اهداف راه اندازی این پویش عنوان کرد.

مدیر کل بهزیستی مازندران گفت: در مرحله دوم  1000بسته لوازم بهداشتی به ارزش ریالی یک میلیارد ریال با کمک مردم و خیرین  برای جامعه هدف بهزیستی مازندران  تهیه و در اختیار جامعه هدف قرار گرفت.

وی افزود:  همچنین بالغ بر ۵۲ هزار سبد معیشتی در این مناطق محروم استان مازندران توزیع شد که ارزش تمامی کمک‌های مردمی که تاکنون توزیع شد حدود ۱۶۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

گوهردهی ادامه داد: تا پیش از آغاز سال تحصیلی ۱۲ هزار بسته بهداشتی و تحصیلی در اختیار دانش آموزان جامعه تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

به گفته مدیر کل بهزیستی مازندران 60 هزار نفر از خدمات بهزیستی استان بهره‌مند هستند.

ایران بهزیستی جامعه شبانه روزی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر