کد خبر: 952280 A

طی 24 ساعت گذشته؛

بر اساس آمار دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل در 24 ساعت گذشته تعداد بستری شدگان کرونایی در مراکز درمانی استان به 1553 نفر رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، در خصوص آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان گفت:ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۱۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود:ظرف همین مدت تعداد ۲۹۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

موسوی گفت:هم اکنون ۱۲۵۲ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.

این مقام مسئول تاکید کرد: رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی همچنان یکی از ضرورت‌هایی است که باید به صورت جدی به آن توجه شود.

همچنین فرزاد جلالی،رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز اظهار کرد: در حال حاضر ۳۰۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ بیمار جدید بستری و ۵۷ بیمار هم  ترخیص شدند، گفت: ۵۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

 

 

بیمارستان دانشگاه های علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ماسک مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر