کد خبر: 951525 A

رئیس ستاد دیه مازندران خبر داد:

رئیس ستاد دیه مازندران به وجود 557 زندانی غیر عمد در استان اشاره کرد و شمار زندانیان عدم پرداخت مهریه را 191 نفر اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، غلامرضا عشریه امروز یکشنبه درنشست با خبرنگاران با اشاره به وجود ۵۷۷ زندانی غیرعمد در استان اظهار کرد: از فروردین امسال تاکنون ۹۳ زندانی توسط ستاد دیه استان آزاد شدند.

وی بابیان  اینکه بیشترین محبوسان و جرایم غیرعمد به دلیل مهریه در زندان به سر می‌برند، افزود: در هفته جاری نیز 2زندانی جرایم غیرعمد آزاد شدند و 5 زندانی دیگر هفته‌های آتی آزاد می‌شوند.

رئیس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان مازندران به فصل جدید ستاد دیه استان اشاره کرد و بیان اینکه تلاش داریم از همه ظرفیت‌های مردمی برای حمایت از زندانیان دیه استان استفاده میکنیم، گفت: مردم مازندران بسیار مؤمن و مهربان هستند و هر مقطعی که به مشکل خوردیم، پای کار بودند.

وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی متعددی در استان وجود دارد تا زمینه حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم کنند، افزود: کارگروه رسانه‌ای ستاد دیه مازندران با حضور اهالی رسانه استان شکل گرفته است.

عشریه تصریح کرد: 23 زندانی جرایم مالی در استان زن هستند، و ۱۹۱ زندانی به دلیل عدم توان پرداخت مهریه در زندان به سر می‌برند

 

استان مازندران دیه رسانه زندان مهریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر