کد خبر: 944747 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: چهار هزار هکتار از جنگل استان برای زراعت چوب با هدف جلوگیری از خروج ارز درنظر گرفته شده است

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حسن خیریان پور صبح امروز شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه‌های نیمه تمام صندوق کار آفرینی امید استان با اشاره به اینکه چهار هزار هکتار از جنگل مازندران را برای زراعت چوب درنظر گرفته‌ایم، گفت: شهرستان بابل در سال گذشته در ۷ شاخص اقتصادی عملکرد خوبی داشت.

وی با بیان اینکه شهرستان بابل ظرفیت‌های خوبی در حوزه کشاورزی، علمی و دانشگاهی دارد، افزود: برنامه‌های جهش تولید در دو برش دستگاهی و شهرستانی با ۳۰ اولویت به فرمانداران ابلاغ شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: انتظار داریم شهرستان بابل از ظرفیت بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه به خوبی استفاده کند.

خیریان‌پور با اشاره به تخصیص ۲۷۰ میلیارد تومان از محل بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه، اظهار کرد: هزارو ۵۶۱ میلیارد تومان تسهیلات در سطح استان به موضوع کرونا اختصاص داده شد و در بحث تسهیلات روستایی بالغ بر ۳۴۰ میلیارد تومان در استان پرداخت شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی در بحث برنج و مرکبات و صنایع تبدیلی در شهرستان بابل داریم، تصریح کرد: امسال چهار هزار هکتار در بحث زراعت چوب در سطح استان برای جلوگیری از خروج ارز، تأمین نیازهای کارخانجات چوب و سلولوزی و همچنین صیانت از جنگل در دستور کار داریم.

 

 

 

ارز جنگل مرکبات معاون صنایع تبدیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر