کد خبر: 937938 A

رئیس سازمان صمت مازندران اعلام کرد:

حسینعلی قوانلو گفت: بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده تعطیل است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسینقلی قوانلو رئیس سازمان‌صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز شهرستان آمل جلسه ستاد کرونا امروز با حضور استاندار مازندران در شهرستان آمل برگزار شد.

وی افزود: پس از این جلسه، جلسه اضطراری اجلاس اتاق اصناف شهرستان آمل با حضور و ریاست اینجانب برگزار شد.

وی ادامه داد: با پیشنهاد اتاق اصناف آمل و روسای اتحادیه های حاضر در این اجلاس مقرر شد بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده (مورخ 21 و 22 تیرماه) به دلیل شرایط خاص و قرمز این شهرستان بصورت داوطلبانه تعطیل شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: البته در طی این دو روز واحدهای صنفی عرضه کننده مایحتاج عمومی از قبیل خبازی‌ها، قصابی‌ها، خواروبار و لبنیات، مراکز توزیع گوشت مرغ و میوه فروشی ها، کما فی السابق در این شهرستان فعال هستند.

قوانلو با اعلام اینکه کلیه تالارهای  پذیرایی، قهوه خانه‌ها، چایخانه‌ها و کافه ها نیز پس از این دو روز تا اطلاع ثانوی مجاز به فعالیت نیستند، خاطر نشان کرد: برگزاری تمامی مجالس در این شهرستان که مرتبط با حوزه فعالیتی اصناف می باشد ممنوع اعلام می شود.

وی در پایان ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک و دستکش از سوی متصدیان صنفی اعلام داشت: بازرسان این سازمان به صورت دائم در شهرستان ها در حال فعالیت بوده و با هرگونه عدم رعایت مسائل بهداشتی و عدم رعایت قوانین نظام صنفی برخورد قانونی خواهند داشت.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قهوه گوشت لبنیات ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر