کد خبر: 933482 A

با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) مازندران، شرکت هرمی "یونیک فایننس" منهدم شد.

به گزارش" ایلنا" از ساری، طی یک اقدام اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) لیدرهای اصلی شبکه هرمی "یونیک فایننس" UNIQE FINANCE  در مازندران دستگیر شدند.

اعضای این شرکت کلاهبرداری با دور نمایی کاذب و با انتشار تصاویری در کنار خودروها و مناطق  لاکچری برای اغفال  مردم جهت  سرمایه گذاری با سودهای کلان در شرکت های معروفی همچون BMW و APLLE ؛ هموطنان را در شهرهای همدان، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، کرج، اصفهان ، شیراز، زنجان و گلستان و گیلان اغفال نموده و به این ترتیب مبادرت به جذب آنان در زیر شاخه های خود می نمودند.

هدایت کنندگان این شبکه هرمی در کشورهایی همچون ترکیه و امارات؛ راهبری این شبکه را در کشورمان برعهده داشته اند.

بعضی از لیدرهای این شبکه هرمی در شهرستان تنکابن اقدام به شبکه سازی زنجیره انسانی کرده و با دریافت وجه از افراد به عنوان سرمایه گذار؛مبالغ دریافتی را به دلار تبدیل نموده و از کشور خارج می کرده اند.

تعداد افرادی که توسط این لیدرها در استان جذب شده اند، بالغ بر 1200 نفر می باشند.

افراد دستگیرشده در بازداشت هستند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

در پایان ضمن آن که بر لزوم دقت نظر مردم خوب استان در مواجهه با شرکت های هرمی تاکید می شود؛ شایان ذکراست که التزام به مبانی قانونی کشور و مراجع مورد وثوق، مطمئن و متعهد برای سرمایه گذاری بهترین راه برای تامین امنیت سرمایه شهروندان است و اعتماد به سایر راهکارها همچون شرکت های هرمی نتیجه ای جز ندامت و هدر رفت سرمایه در بر نخواهد داشت. لذا از شهروندان و هم استانی ها در مازندران خواسته شده در صورت شناسایی و برخورد با این گونه شرکت ها ، مراتب را به دستگاه های مربوطه گزارش نمایند.

 

استان مازندران امام زمان دلار شرکت هرمی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر