کد خبر: 929593 A

نماینده ولی فقیه در مازندران مطرح کرد:

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: هنر و رسانه شیوه‌ای کارآمد در رساندن و ابلاغ پیام الهی توسط مبلغان است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا،آیت الله محمد باقر محمدی لائینی امروز یکشنبه در همایش تجلیل از پیشکسوتان و فعالان عرصه‌های فرهنگی، تبلیغاتی استان مازندران با گرامیداشت سالروز تأسیس تبلیغات اسلامی و دهه کرامت، به نقش سازمان تبلیغات و روحانیون در تولید پیام و محتوا منطبق بر نیازهای روز جامعه اشاره کرد و گفت: در رساندن پیام و دستورات الهی زمان شناسی، مخاطب شناسی و ابزار و روش باید بخوبی رعایت شود.

وی با تاکید براینکه در حوزه تولید محتوا و رسالات باید به فصاحت و بلاغت توجه کنیم ،احصاء نیازمندیهای مخاطبان امروز جامعه را لازم دانست و افزود: برای چگونگی رساندن پیام خداوند به مخاطب و تبلیغات اسلامی نظرات کارشناسان حوزه و دانشگاه امری ضروری است البته زبان هنر و رسانه برای انجام این ماموریت نقش اثرگذاری دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر تبیین اسلام ناب محمدی(ص) گفت: اسلام ناب با اسلام مرفه‌هان و کاخ نشینی متفاوت است زیرا انقلاب اسلامی برآمده از جان مستضعفان بوده با طبع اشرافیت سازگار نیست.

وی شناساندن و حفظ انقلاب اسلامی را به همگان وظیفه دانست و ادامه داد: در آغاز گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری آنرا ترسیم کردند وظیفه ما روحانیون و سازمان تبیلغات اسلامی افزون‌تر از گذشته می‌شود تا ضعف‌ها و مشکلات را شناسایی و در جهت رفع آن تلاش کنیم.

آیت الله لایینی یادآور شد که عده‌ای دزد و اختلاسگر به بیت‌المال دست درازی کردند و کشور را به سمت تورم و بیکاری سوق دادند و معیشت را بر مردم سخت کردند البته وقوع بسیاری از این مشکلات به دلیل ناکارآمدی برخی از مسئولان داخلی و بی توجهی به اقشار مختلف جامعه است.

وی همچنین بر تحقق شعار سال و جهش تولید با همکاری مسئولان و مردم تاکیدکرد.

 

 

 

بیکاری تورم دین ولی فقیه هنر و رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر