کد خبر: 929392 A

نماینده ساری و میاندورود در گفت وگو با ایلنا :

نماینده ساری و میاندورود گفت: مازندران سالانه میزبان دهها میلیون‌ها گردشگر داخلی است و خدمات ملی ارائه می دهد اما بودجه استانی دریافت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،استان مازندران به دلیل شرایط جغرافیایی مناسب و دارا بودن نعمت های خدادادی خاص مانند جنگل و دریا میزبان  سالانه میلیون ها مسافر از سراسر کشور است.

به طوری که حتی ویروس کرونا و وحشت آن هم حریف علاقه این مسافران عزیز نشده و حتی تا حدودی این تردد‌ها با افزایش همراه بود.

تردد و ورود مسافر و گردشگر از طرفی موجب به چرخه درآمدن اقتصاد و کسب و کار مردم  استان می شود، اما قطعا معایبی نیز به همراه داشته است،معایبی مانند افزایش تولید زباله،خدمات درمانی،افزایش مصارف برق،آب و... که این امر باعث می‌شود تا مازندرانی ها در میزان مصرف و ارائه خدمات دولتی برای استان  با سراسر ایران هم سفره شوند این امر مظلومیت مردم استان شده است.

حال سئوال اینجاست که استان مازندران در بحث تخصیص بودجه و اعتبارات با  این سطح خدمات دهی و مسافر پذیری نباید کمی ویژه تر دیده شود؟

بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: این حجم از ترددهای استانی جاده های مواصلاتی خوب لازم دارد؛ بهداشت استاندارد و کافی نیاز دارد؛ خدمات مطلوب برای اسکان لازم دارد و مواردی از این دست؛ آیا به همین میزان خدمات؛ تسهیلات نیز در اختیار استان هست؟

 مواهب و جاذبه های تاریخی و طبیعی مازندران صرفا برای گردشگران مطلوب و جذاب است و مردم استان بهره ای جز محرومیت از این وضعیت نمی برند.

 

استاندارد بودجه تعطیلات نوروز جاذبه های تاریخی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر