کد خبر: 922190 A

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راه استان مازندران از تردد حجم زیاد خودروها در مسیر شمال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،علیرضا قدمی،رئیس پلیس راه مازندران،در خصوص آخرین وضعیت حاده های استان مازندران،گفت: درحال حاضر شاهد تردد حجم زیاد خودروها در مسیر شمال هستیم به‌طوری‌که موجب ترافیکی سنگین شد.

وی با اشاره به ورودی سنگین در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه، افزود: آمد و شد خودروها در محور کیاسر نیز به‌صورت پرحجم است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به شرایطی که داریم تردد زیادی را در محورهای استان شاهد هستیم که باید از هم‌اکنون مسافران زمان بازگشت از سفرهای خود را مدیریت کنند.

قدمی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، تصریح کرد: براساس برنامه روز جمعه محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بحث ممنوعیت تردد تریلی روز شنبه در محور سوادکوه در دستور کار قرار دارد، یادآور شد: درصورت افزایش حجم تردد بحث محدودیت یک‌طرفه مقطعی را در محور کیاسر نیز در دستور کار داریم.

رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر اینکه درصورت افزایش حجم ترافیک بحث محدودیت‌های مقطعی نیز در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل پلیس با شماره‌تلفن‌های 21824420 و 21824434 با پیش شماره 011 در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

 

استان مازندران پلیس راه پلیس راه استان تلفن دستور کار پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر