کد خبر: 922188 A

رئیس سازمان صمت مازندران اعلام کرد:

رئیس سازمان صمت استان مازندران گفت:یکی از سیاست های این سازمان با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی استان این بوده که، نسبت به زمین واحد های تولیدی که هیچ گونه فعالیتی در آن صورت نگرفته تعیین تکلیف شده و این زمین ها در اختیار واحد های صنعتی فعال قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسینقلی قوانلو،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این مطلب گفت: متاسفانه در سالیان گذشته شاهد بودیم کسانی که اهلیت سرمایه گذاری نداشته اند بدون مطالعه و برنامه ریزی وارد فضای تولید شده و همین مسائل باعث تعطیلی واحد های مربوطه و ورشکستگی آنها شده است .

او با اشاره به اینکه در کار گروه رونق تولید استان به دنبال تعیین تکلیف برای این واحدها هستیم، افزود: در حالی شاهد ورشکستگی برخی از این واحد های تولیدی بوده ایم که شرکت های تولیدی با برنامه، نه تنها با ظرفیت کامل در حال فعالیت هستند بلکه در طول سه ،چهار سال اخیر  و علی رغم تمامی مشکلات و تحریم ها طرح توسعه داشته و اکنون نیز به دنبال توسعه بیشتر بوده و تنها مشکل آنها نداشتن زمین است.

قوانلو در ادامه اظهار داشت: به دلیل شرایط خاص جغرافیایی مازندران متاسفانه کمبود از بابت تامین زمین صنعتی بزرگ مقیاس داریم که با تلاش های صورت گرفته و همکاری همه دستگاه های اجرایی مرتبط  این مشکل با توجه به زمینی که در منطقه شرق استان در نظر گرفته شده هرچه زودتر رفع خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: یکی از سیاست های این سازمان با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی استان این بوده که، نسبت به زمین واحد های تولیدی که هیچ گونه فعالیتی در آن صورت نگرفته تعیین تکلیف شده و این زمین ها در اختیار واحد های صنعتی فعال قرار گیرد که به جد امسال این موضوع در مازندران پیگیری خواهد شد. 


 

استان مازندران زمین سرمایه گذاری سیاست برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر