کد خبر: 918156 A

استاندار مازندران:

احمد حسین زادگان در حاشیه آیین بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر با اشاره به این مطلب، گفت: این پروژه از اولویت های مردم نیز بوده است و آنچه که موجب خرسندی مردم شود، هدف اصلی از اجرای برنامه هاست. ‎

به گزارش خبرنگار ایلنا،احمد حسین زادگان در جمع خبرنگاران با اشاره به این که توسعه فضاهای فرودگاهی مازندران یکی  از اولویت های ما بوده است، افزود: این پروژه از اولویت های مردم نیز بوده است و آنچه که موجب خرسندی مردم شود، هدف اصلی از اجرای برنامه هاست.

وی با بیان این که این اقدام خوب اتفاقی نبوده و بر اساس مطالعات انجام شده و نشانگر توجه نظام و دولت به توسعه رامسر است،  اظهار داشت: بدون شک در پی توسعه باند و فراهم شدن زمینه برای نشستن هواپیماهای بزرگ تر و جلب و جذب سرمایه گذار و گردشگر، مردم نیز خوشحال و خرسند می شوند و خوشحالی مردم ما را هم خرسند می کند.

استاندار مازندران، بیان کرد: رامسر قطب گردشگری کشور است و بهمین دلیل با توجه دولت، حمایت وزیر راه و شهرسازی و پیگیری های استانی و شهرستانی و مردمی این اتفاق مهم رقم خورده است.

گفتنی است، باند جدید فرودگاه رامسر با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و حسینی، منتخب مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس یازدهم و برخی مدیران استانی امروز به بهره برداری رسیده است. 

 

دولت سرمایه فرودگاه وزیر راه و شهرسازی قطب گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر