کد خبر: 916685 A

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران اعلام کرد:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از کشف 4 خودروی صفر کیلومتر و فاقد پلاک، مظنون به احتکار در شهرستان چالوس خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسینقلی قوانلو با اعلام این مطلب گفت:این تعداد خودرو با همکاری دادستانی و نیروی انتظامی شهرستان چالوس با بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان در یکی از پارکینگ های عمومی چالوس کشف و توقیف شده است. 

وی اظهار داشت:متاسفانه در ماههای اخیر برخی از افراد سودجو خودروهای صفر کیلومتر را با هدف افزایش قیمت و بر هم زدن تعادل بازار دپو کرده که این عمل احتکار محسوب شده و با متخلفین برخورد قانونی لازم خواهد شد. 

او با تذکر به متصدیان پارکینگ ها اعلام کرد:با هرگونه نگهداری خودروهای صفر کیلومتر فاقد پلاک در چارچوب ضوابط تعزیری و قضایی برخورد خواهد شد. 

رییس سازمان صمت مازندران در ادامه اعلام داشت:نصب پلاک بر روی خودروهای صفر کیلومتر الزامی بوده و در صورت مشاهده هر گونه خودروی فاقد پلاک،این خودروها با هماهنگی های که از قبل انجام شده توسط پلیس راهور توقیف خواهد شد.

 وی در پایان از شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه احتکار، گرانفروشی,عدم عرضه کالا، عدم صدور فاکتور و.... مراتب را به تلفن 124 اعلام نمایند.

 

پلیس راهور تلفن سازمان صنعت معدن و تجارت صنعت معدن و تجارت شهرستان چالوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر