کد خبر: 916152 A

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران خبر داد:

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران گفت:در فروردین ماه سالجاری 1302 پرونده تخلف صنفی در مازندران تشکیل و جهت صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسینقلی قوانلو،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اعلام این خبر گفت: در طی ماه فروردین امسال تعداد 24948 مورد بازرسی از سوی بازرسان این سازمان در بخش های مختلف کالایی و خدماتی صورت گرفته که باعث کشف تعداد 1529 مورد  تخلف اقتصادی که منجر به تشکیل 1302 پرونده شده است.

وی عمده تخلفات کشف شده را شامل عدم درج قیمت، گرانفروشی،عدم صدور فاکتور و ... اعلام و تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده های متشکله بالغ بر چهار میلیارد و هشتصد میلیون ریال بوده است.

او گفت : در طی همین بازه زمانی بیش از 3400 مورد از واحد های خبازی استان از سوی بازرسان سازمان صمت و با همکاری برخی از دستگاهای اجرایی مورد بازرسی قرار گرفته که باعث شناسایی 290واحد متخلف شده است.

 قوانلو اظهار داشت: ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده برای واحد های خبازی متخلف بیش از 670 میلیون ریال بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان از شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور،تقلب، امتناع از فروش کالا مراتب را به تلفن 124اعلام نمایند.

 

تعزیرات تلفن رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر