کد خبر: 890913 A

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از پلمپ بیش از 230 واحد صنفی در مازندران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسینقلی قوانلو رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت: در پی بازرسی های صورت گرفته از سطح بازار استان توسط بازرسان و ناظران این سازمان و با همکاری دستگاههای اجرایی دیگر این واحدهای صنفی تعطیل شده اند.

قوانلو علت پلمپ های واحدهای صنفی را عدم رعایت موازین بهداشتی و عدم رعایت مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان مبنی بر تعطیلی واحدهای غیر ضرور اعلام و تصریح کرد: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان تمامی واحدهای صنفی سراسر مازندران به جز فروشگاه های گوشت قرمز و مرغ، سوپرمارکت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها و فروشگاه های بزرگ عرضه کننده اقلام اساسی خانوار تا تاریخ 15 فروردین ماه تعطیل می باشد.

وی ادامه داد: بر همین اساس از کلیه متصدیان واحدهای صنفی تقاضا داریم مصوبات و تصمیمات مسئولین استانی جهت جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا را رعایت در غیر اینصورت واحد های صنفی آنها پلمپ خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان ضمن تقدیر از بازاریان و اصناف مازندران گفت: اصناف ما در برهه های مختلف تاریخ انقلاب نشان دادند که همواره همراه و یاور نظام بوده و در این ایام نیز با مساعدت های خود جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا بار دیگر پایبندی خود به مردم و نظام را به منصه ظهور رسانده اند.

 
انقلاب رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت گوشت قرمز اقلام اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر