کد خبر: 890533 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران :

مهدی رازجویان گفت:انتقال روستای پیت سرا سوادکوه در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا،مهدی رازجویان  بعد از ظهر امروز در بازدید از روستای پیت سرا که طی روزهای گذشته با ریزش سنگ مواجه شده بود،گفت:متاسفانه ریزش سنگ در روستا موجب تخریب و بروز خسارات به چند واحد مسکونی و مراکز دامداری و کشاورزی شد.

وی ادامه داد: از ساعت اولیه این حادثه مدیران دستگاه های اجرایی از جمله مدیرکل مدیریت بحران استانداری و فرماندار سوادکوه پای کار بودند و اقدامات تصمیمات  مناسبی صورت گرفته شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران  خاطرنشان کرد:انتقال روستای پیت سرا شهرستان سوادکوه در دستور کار قرار گرفته است که جهت اعطای تسهیلات  روستائیانی که واحدهای مسکونی آنها دچار خسارت شده است شناسایی و معرفی مکان هایی در شهرستان جهت ایجاد واحد های مسکونی برای اهالی روستا در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود :مقرر گردید ۳ نقطه زمین توسط شورای محل روستای پیت سرا و معتمدین شناسایی و به فرمانداری شهرستان سوادکوه پیشنهاد گردد تا توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

رازجویان تصریح کرد: در همین راستا  مکان هایی برای نگهداری و حفاظت  دام اختصاص پیدا کرده است بطوری که برای   استراحت دام ها چادر و داربست هایی  ایجاد گردیده است.

 

دستگاه های اجرایی زمین فرماندار کشاورزی مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر