کد خبر: 890454 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از تاریخ اول فروردین لغایت چهارم فروردین 1310 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته که برای 84 واحد پرونده تخلف تشکیل شده است .

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام این خبر گفت: از تاریخ اول فروردین لغایت چهارم فروردین 1310 واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفته که برای 84 واحد پرونده تخلف تشکیل شده است .

قوانلو واحدهای صنفی بازرسی شده را شامل خبازی ها و واحد های مجاز به فعالیت بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان اعلام و تصریح کرد: عمده تخلفات کشف شده شامل گرانفروشی، عدم درج قیمت، کم فروشی، عدم رعایت مسائل بهداشتی بوده است.

وی اعلام کرد: ارزش ریالی تخلفات پرونده های متشکله بیش از 200 میلیون ریال بوده است.

حسینقلی قوانلو در ادامه خطاب به آن دسته از واحد های صنفی فعال که قانون نظام صنفی را رعایت نمی کنند اظهار داشت: بازرسان این سازمان بطور روزانه بازار استان را رصد کرده و با هر گونه تخلف احتمالی برخورد سریع و قانونی لازم را انجام خواهند داد.

وی در پایان از عموم شهروندان مازندرانی درخواست کرد گزارش هر گونه گرانفروشی، کم فروشی، احتکار ، عدم درج قیمت را به سامانه 124 اعلام نمایند

 

ایام نوروز رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت قانون نظام صنفی گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر