کد خبر: 877398 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: تریبون نماز جمعه در خدمت مقابله با این بیماری است. همه باید توصیه‌های ستاد مقابله با کرونا را انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با مسئولان کمپین مقابله با کرونا استان مازندران که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران شکل گرفته است، گفت: سلامت و مقابله با عوامل تهدید کننده جدی مانند کرونا اولویت اول است. حتی اگر به جایی برسد که نیاز باشد نماز جماعت و نماز جمعه هم تشکیل نشود؛نباید تشکیل بشود.

وی افزود: در حال حاضر امنیت بهداشتی واجب‌تر از همه چیز است. بنابراین همه باید پای کار باشند. هیچکس نباید در این شرایط مسئولیت گریز باشد، همه باید مسئولیت‌پذیر باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تأکید کرد: تمام دستگاه‌ها باید ذیل ستاد پیشگیری از این بیماری که تشکیل شده است پای کار باشند.

وی افزود : همه باید توصیه‌های ستاد را انجام دهند، تریبون نماز جمعه در خدمت مقابله با این بیماری است. بنده و ائمه جمعه در خدمت این برنامه هستیم. چرا که در حال حاضر از تمامی مسائل واجب‌تر است.

حجت الاسلام لائینی خواست که علاوه بر بسیج دانشجویی تمامی تشکل‌های دانشجویی مثل انجمن اسلامی، کانون‌ها، بسیج اساتید، هیئت علمی‌ها و ... باید پای کار بیایند تا با عزم همگانی با این بیماری مقابله کرد.

 

استان مازندران سلامت نماز جمعه ولی فقیه ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر