کد خبر: 871608 A

دبیر ستاد انتخابات مازندران اعلام کرد:

لیست اسامی نهایی کاندیدا‌های مجلس یازدهم در ۹ حوزه انتخابیه استان مازندران اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری، دبیر ستاد انتخابات استان مازندران گفت: اسامی ۱۷۰ داوطلب نمایندگی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مازندران، پس از تایید نهایی شورای نگهبان به ستاد انتخابات استان اعلام شد که این اسامی به فرمانداری‌های ۹ حوزه انتخابیه استان ابلاغ شد.

دبیر ستاد انتخابات استان مازندران گفت: تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۲۴ چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه یکم اسفند ادامه خواهد داشت.

محمدی از کاندیدا‌ها و طرفدارانشان خواست با عمل و تمکین به قانون، ستاد انتخابات را در برگزاری باشکوه انتخاباتی سالم و پرشور همراهی کنند.

وی افزود: فهرست نهایی کاندیدا‌های مجلس یازدهم به تفکیک حوزه‌های انتخابیه استان مازندارن به این شرح است:

* حوزه انتخابیه ساری و میاندورود (۲۷ نفر) :

۱-جواد اسماعیلی حاجی کلایی

۲-محمد اسناوندی

۳-علی بابایی کارنامی

۴-عبدالرضا بابایی

۵-علی باکویی

۶- فردین پرویزی زرین

۷-حسن پورقاسم

۸-کلثوم تقی پور طبق دهی

۹-کوروش جعفری

۱۰-مسعود حاجیان زیدی

۱۱-علی حقانی نسیمی

۱۲-جعفر رشیدیان زرینی

۱۳-احمد رمضانی

۱۴-ابوالقاسم روحی سرخکلایی

۱۵-منصورعلی زارعی کیاپی

۱۶-عالیه زمانی کیاسری

۱۷-آسیه شریعت نژاد

۱۸-حسین شهریاری

۱۹-سید عباس عمادی جمالی

۲۰-سعید فلاح نژاد

۲۱-مجیدرضا فولادی

۲۲-حمید لطفی

۲۳-میلاد نجفی وشوایی

۲۴-سید عبدالحسین نصیری ولیک

۲۵-یارعلی نیازی اوریمی

۲۶-موسی مهدوی آقمشهدی

۲۷-علی اصغر یوسف نژاد

* حوزه انتخابیه بهشهر ، نکا و گلوگاه (۱۵ نفر) :

۱-سمیه اکبری

۲-اسدالله بزازی لمراسکی

۳-محمد جمشیدی

۴-محمد دامغانی گلچالی

۵-وحید ریاحی

۶-عباس زارع نژاد

۷-محمد رضا سهرابی

۸-علی محمد شاعری

۹-غلامرضا شریعتی اندراتی

۱۰-علی اصغر شفیعی خورشیدی

۱۱-محمدجواد طوسی

۱۲-سیدمحمد عقیلی

۱۳-حسین غلامی درمی

۱۴-محمدجعفر مسلمی سراجی

۱۵-محمدعلی نصیری خلیلی

* حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی (۲۲ نفر) :

۱-سید یارعلی ادیانی

۲-مصطفی پورحاجی رکنی

۳-علیرضا جمشیدی

۴-سیدهادی حسینی

۵-روح الله درآینده

۶-یحیی رجبی

۷-عبدالله رضیان

۸-کیوان رمضانی

۹-سیدعلی ساداتی سیدمحله

۱۰-مهدی صفرپور قادی

۱۱-کاظم طالبی جوجاده

۱۲-کمال علی پور خنکداری

۱۳-علی عنایتی

۱۴-محمد فروزان

۱۵-محمد قربانی

۱۶-کیوان مرادیان

۱۷-محمدسعید مظفری

۱۸-رمضانعلی ملک

۱۹-موسی ملکی

۲۰-میرنبی موسوی طارسی

۲۱-علی اکبر میرزایی چمازکتی

۲۲-سیدمحمدرضا نواب

* حوزه انتخابیه بابل (۳۶ نفر) :

۱-احمد آرائیان

۲-سید علی‌اصغر آقاجان‌زاده توری

۳-علی اشرفیان

۴-ابراهیم برارپور

۵-سید محسن پاک نهاد

۶-عبدالعلی پوراکبر کرانی

۷-محمود پیکانی

۸-حسن تقی‌پور کران

۹-سید اسماعیل جلیلی مرزبالی

۱۰-محمد حسن‌پور درازکلا

۱۱-حسن حسن‌نتاج

۱۲-حسین حسین‌زاده

۱۳-محسن حلال‌خور میرکلایی

۱۴-ولی رضازاده

۱۵-مهدی زارع سخویدی

۱۶-مهدی سعادتی بیشه‌سری

۱۷-شهریار شیرخانی

۱۸-عزیزاله صانعی‌فر

۱۹-حسین صبا

۲۰-محمد طالبی چاری

۲۱-معصومه‌بیگم طاهری

۲۲-مهدی علیزاده

۲۳-حسن عموزاده سماکوش

۲۴-سید یاسر قربان‌پور گنجی

۲۵-چنگیر قربان‌زاده ارمکی

۲۶-حسین قلی زاده بائی

۲۷-مصطفی کاظم‌زاده

۲۸-علی کریمی

۲۹-محمدصالح گروی

۳۰-عابدین مومنی

۳۱-حسین مقیم پور بیژنی

۳۲-علی‌اکبر ناصری

۳۳-رضوان نجاریان درزی

۳۴-محمدرضا نقی‌پور

۳۵-حسین نیاز آذری

۳۶-علی نیازی اوریمی

* حوزه انتخابیه آمل و لاریجان (۱۴ نفر) :

۱-مجید اصغرزاده

۲-حمید بهشتی

۳-حمید توکلایی

۴-حسین جوادی

۵-رضا حاجی پور

۶-رستم حسن نژاد

۷-محمدرسول خاکزاد

۸-قاسم روح الله زاده

۹-علیرضا زارع کلاکی

۱۰-علیرضا شیرزادی

۱۱-حسن صانمی

۱۲-علی محمد غلامرضا زاده

۱۳-حسین قربانی

۱۴-محمد معتقدل لاریجانی

* حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار (۹ نفر) :

۱-عباس احمدنتاج کاسگری

۲-علی اصغر باقرزاده

۳-سمانه ذبیحی

۴-محمد سلیمانی ورکی

۵-محمدرضا فروغی

۶-موسی فرهادی

۷-ابوالقاسم گرجی مهلبانی

۸-محمد نادری

۹-ولی الله نانواکناری

*حوزه انتخابیه نور و محمودآباد (۱۲ نفر) :

۱-ابراهیم اسماعیلی

۲-جهانگیر اسماعیلی

۳-مهدی اسماعیلی

۴-سیده زینب جلالی

۵-عنایت داوودی

۶-اسلام دست گذار

۷- افراسیاب رضایی

۸-حسین شوشتری

۹-روح الله علیزاده

۱۰-سید رضا غلامی

۱۱-ولی الله فرزانه

۱۲-عبدالوحید فیاضی

۱۳-سمیه مختاری عمران

*حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت (۱۸ نفر) :

۱-مجید آریا نسب

۲-قاسم احمدی لاشکی

۳-سید حجت باقرالهاشمی

۴-مظاهر ترخان

۵-رضا جعفری فر

۶-خضرالله حیدرزاده

۷- هادی ردایی

۸- سید مهدی رضوی پور

۹- محمد زکی پور کینجی

۱۰- مهدی صالحی

۱۱- رقیه صدیقی

۱۲- اسحاق صلاحی کجور

۱۳-علی قربان

۱۴-محمود کیا دلیری

۱۵-محمدعلی محسنی بندپی

۱۶-حسن محمدپور

۱۷-مهدی نائیج نارنج بن

*حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد (۱۷ نفر):

۱-علی انصاری نیا

۲-سلمان جور ابراهیمیان

۳-سیدشمس الدین حسینی

۴-مرتضی خان رمکی

۵-سیف الدین خلعتبری

۶-رستم زرودی

۷-حبیب ساسانی

۸-شمس الله شریعت نژاد

۹-رضا شاهمرادی مقدم

۱۰-علی شمس

۱۱-هادی شیرزاد

۱۲-محمدصادق علی پور

۱۳-عباس فلاح

۱۴-محمدرضا قناعت کن بلالمی

۱۵-حسن گلیج

۱۶-غلامرضا مشایخی

۱۷-آرش منصوری

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال در 9 حوزه اصلی و 48 حوزه فرعی استان مازندران برگزار می شود.

استان مازندران زینب شهریار حوزه انتخابیه ولی الله فرزانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر