کد خبر: 852818 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران تاکید کرد:

مهدی رازجویان گفت:انتظار می‌رود شهرداران نسبت به جذب کامل این اعتبارات اهتمام ورزند و از فرصت به وجود آمده برای بهبود مشکلات ناشی از زباله و پسماند در منطقه خودشان استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،مهدی رازجویان در جلسه پیگیری جذب اعتبار پروژه‌های پسماند استان مازندران که از سوی وزارت کشور مصوب شده است با اشاره به اینکه با تلاش استاندار و پیگیری‌هایی که با سازمان دهیاری و شهرداری‌های کشور صورت گرفت توانستیم اعتبارات ملی مناسبی در حوزه پسماند استان دریافت کنیم، تصریح کرد: انتظار می‌رود شهرداران نسبت به جذب کامل این اعتبارات اهتمام ورزند و از فرصت به وجود آمده برای بهبود مشکلات ناشی از زباله و پسماند در منطقه خودشان استفاده کنند.

رازجویان اظهار کرد: مدیران شهری برای حل معضل پسماند می‌بایست از دغدغه مدیریتی لازم برخوردار باشند تا بتوانند نسبت به حل این مهم گام‌های لازم را بردارند

وی یادآور شد: شهرداران برای جذب و تخصیص اعتبارات پسماند می‌بایست در زمان باقیمانده اقدام کنند و برای این مهم عزم جدی داشته باشند و نسبت به برطرف کردن اقدامات عقب مانده و معوقه از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: اقداماتی جدی و در خور شأن شهرهای استان می‌بایست صورت گیرد تا شاهد ساماندهی معضل پسماند و زباله در تمامی شهرهای استان مازندران باشیم.

 

استان مازندران زباله مشکلات معاون وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر