کد خبر: 849618 A

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور:

حسین نژاد با تأکید بر ضرورت حمایت از تعاونی ها خاطرنشان کرد: نوآوری در بخش تعاون یکی از اولویت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی حسین نژاد مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در بازدید از نخستین مرکز لجستیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در جویبار اظهار کرد: اجرای طرح نخستین مرکز لجستیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در استان مازندران توسط شرکت تعاونی روماک یک پروژه ماندگار برای مازندران خواهد بود که موجبات توسعه اقتصادی استان را فراهم می آورد.

وی افزود: این صندوق با صدور ضمانت نامه ای به مبلغ 120 میلیارد ریال نیز موجب توسعه بیشتر این شرکت تعاونی شده و در ادامه راه نیز از فعالیت های این شرکت موفق حمایت خواهد کرد.

حسین نژاد با تأکید بر ضرورت حمایت از تعاونی ها خاطرنشان کرد: نوآوری در بخش تعاون یکی از اولویت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون می باشد و حمایت ویژه این صندوق از طرح های دانش بنیان و نوآور گواه این مهم است.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تصریح کرد: این صندوق آمادگی همه جانبه خود را جهت حمایت از طرح های تعاونی اشتغالزا اعلام می دارد.

 

استان مازندران سرمایه گذاری محصولات کشاورزی مهدی حسین نژاد شرکت تعاونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر