کد خبر: 846711 A

رئیس کل دادگستری مازندران :

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: هیچ واحد تولیدی در مازندران نباید تعطیل شود و از سیستم بانکی انتظار داریم تا در اجرای قانون، نهایت مساعدت را داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حجت الاسلام محمد صادق اکبری با بیان اینکه آمل یک شهر صنعتی است که عمده صنایع ارزشمند استان در این شهرستان است اظهار داشت: وظیفه ما در اجرای بیانات مقام معظم رهبری، حمایت از این صنایع، تولیدکنندگان و صاحبان صنعت است و به جلسه نباید اکتفا کرد بلکه باید رسیدگی میدانی و از نزدیک صورت گیرد تا اگر مشکلی هست برطرف شود.

رئیس کل دادگستری مازندران عنوان کرد: هیچ واحد تولیدی در این استان و شهرستان نباید تعطیل شود و از سیستم بانکی انتظار داریم تا در اجرای قانون، نهایت مساعدت را داشته باشد اما بانکها حرف خود را می زنند.

اکبری با تأکید براینکه در زمان تحریم هستیم که ظالمانه است، باید از این موقعیت استفاده کنیم و دست تولیدکنندگان را بگیریم و بعنوان سیاست قرار دهیم بیان داشت: قانون اساسی به صراحت بر استقلال دستگاه قضا و قاضی تسلط دارد ولی به این معنی، جزیره‌ای و عدم تعاملی نباشد بلکه با تعامل و همکاری می توان به اجرای وظایف قضایی پرداخت.

 

صنعت قانون قانون اساسی دادگستری رئیس کل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر