کد خبر: 841812 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران بر ضرورت اهتمام برای نهادینه شدن فرهنگ کار و تلاش با رویکرد جهادی و مردمی در دستگاه‌های دولتی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری،حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی صبح امروز سه شنبه در جمع اعضای مجمع جهادگران استان مازندران بر ضرورت اهتمام برای نهادینه شدن فرهنگ کار و تلاش با رویکرد جهادی و مردمی در دستگاه‌های دولتی تاکید کرد و اظهار داشت :مدیران و کارکنان دستگاه‌ها باید برای وقت ، پول و امکانات بیت المال ارزش قائل باشند.

وی توجه به کار جهادی با رویکرد مردمی را برای حل مشکلات کشور ضروری دانست و افزود: انجام بهینه وظایف محوله در دستگاهها مهم و اساسی است، ولی فعالیت بیش از وظیفه برای خدمت‌رسانی اجر مضاعف دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران بر ضرورت اهتمام مدیران برای جلوگیری از اسراف بودجه و نظارت بر روند هزینه کرد دستگاهها را یادآور شد و تصریح کرد: مدیران باید در مورد چگونگی مصرف بودجه و هزینه کرد ادارات حساسیت و براین امر نظارت مستقیم داشته باشند.

حجت الاسلام محمدی لائینی خاطرنشان کرد:فرصت برای خدمتگزاری به مردم کشور و انقلاب کوتاه است و باید با کار سالم و جدیت در رفع مشکلات در این عرصه درخشید.

 

بودجه دستگاه های دولتی مشکلات نماینده ولی فقیه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر