کد خبر: 837500 A

با حضور معاون رییس جمهوری و معاون استاندار مازندران:

قرارداد همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قائمشهر با پارک علم و فناوری مازندران روز شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران امضاء شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در این آئین با بیان اینکه توسعه یک امر درون زا است ، گفت: توسعه زمانی اتفاق می افتد که یک شهرستان تصمیم به ارتقاء و تفکر پیشرفت داشته باشد .

سورنا ستاری افزود: توسعه هر استان و شهرستانی نیروی انسانی آن است تا آنها بتوانند خلاقیت های خود را برای پیشرفت و آبادانی به کارگیری کنند .

وی با اشاره به اینکه در بحث همکاری دانشگاه آزاد قائمشهر با پارک علم و فن آوری هیچ گونه محدودیت مالی وجود ندارد، گفت: محدودیت زمانی اتفاق می افتد که ما به نتیجه مهمی نرسیم، در دانشگاه آزاد قائمشهر ۶ هزار دانشجو مشغول به تحصیل هستند که باید در بحث های مختلف از این ظرفیت ها استفاده کرد.

دانشگاه آزاد قائمشهر به دلیل استفاده از امکانات دولتی با پارک علم و فناوری قرارداد بسته است تا شرکت هایی که در این دانشگاه مستقر هستند بتوانند با استفاده از مقررات پارک علم و فن آوری، از امکانات و تسهیلات دولتی آنها استفاده کنند.

 در این دانشگاه ۶ هزار دانشجو مشغول به تحصیل هستند و 16 شرکت در آن مستقر می باشند.

شرکت های ما می توانند در همه زمینه ها به خصوص در زمینه کشاورزی، صنایع خلاق روستائی و نساجی به فعالیت بپردازند.

در راستای همکاری با پارک علم و فن آوری مازندران، دانشگاه آزاد قائمشهر می تواند یک ساختمان یکهزار متری و چهار هزار متر زمین در سیمرغ، یک مجتمع سه هزار متری با همه زیرساخت ها و یک زمین یکهزار متری برای کارخانه در اختیار قرار دهد تا آنها در بحث تجهیزات به ما کمک کنند.

 

دانشگاه آزاد اسلامی رییس جمهوری علم و فناوری علمی و فناوری معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر