کد خبر: 837443 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از محدودیت ترافیکی راهپیمایی حمایت مردمی از اقتدار و امنیت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سرهنگ مهدی باقری اظهار داشت:مراسم راهپیمایی حمایت مردمی از اقتدار و امنیت در شهرستان مرکز استان همزمان با سایر شهرستان های استان، ساعت ۹ صبح روز یک شنبه ۳ آذرماه از میدان شهید قاسمی تا امام زاده یحیی(ع) ساری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اعمال محدویت ترافیکی در زمان برگزاری راهپیمایی، گفت: اعمال محدودیت های ترافیکی از ساعت ۸ صبح روز یک شنبه ۳ آذرماه تا پایان مراسم از میدان شهید قاسمی به سمت میدان ابن شهر آشوب و خیابان جمهوری اعمال خواهد شد.

سرهنگ باقری، افزود: این محدودیت از میدان امام به سمت میدان شهید قاسمی و خیابان های منتهی به میدان شهید قاسمی، لاین شمالی خیابان امیر مازندرانی از سه راهی ام ام به سمت میدان شهید قاسمی ، از سه راه مازیار به سمت خیابان شیخ طبرسی و چهار راه ابن شهر آشوب، از میدان ساعت به سمت چهار راه ابن شهر آشوب اعمال خواهد شد.

سرهنگ باقری به شهروندان توصیه کرد ؛ ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه های پلیس ما را در برقراری نظم و انضباط ترافیکی یاری کنند.

وی افزود: اعمال محدودیت ها در کلیه مسیرها تا زمان آغاز مراسم در امامزاده یحیی(ع) خواهد بود و پس از آن فقط تا پایان مراسم در خیابان جمهوری این محدودیت ادامه خواهد یافت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از رانندگان وسایل نقلیه خواست از پارک خودرو یک ساعت قبل از اعمال محدودیت های ترافیکی در خیابان های فوق جدا خودداری کنند.

 

پلیس راهنمایی و رانندگی مقررات راهنمایی و رانندگی وسایل نقلیه امنیت محدودیت ترافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر