کد خبر: 836031 A

دادستان مرکز مازندران:

دادستان مرکز مازندران گفت: افرادی که اخلال می کنند جزء اشرار محسوب می شوند و قانون هم با اخلالگران برخورد جدی می کند و با کسی هم تعارفی ندارد؛راه مردم از راه اشرار جدا است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سید یونس حسینی عالمی عصر امروز در هفدهمین نمایشگاه کتاب و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری مازندران در ساری در گفتگو با خبرگزاری ایلنا برگزاری نمایشگاه کتاب و مطبوعات را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: برگزاری این رویداد فرهنگی آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را از طریق کتاب و رسانه به جامعه تزریق می کند.

وی در پاسخ به اینکه در شرایط فعلی و افزایش قیمت سوخت چه تمهیداتی در کنترل نواسانات بازار اندیشیده شد، گفت: کنترل قیمت بازار بر عهده وزارت صمت ،تعزیرات و مسئولان اجرایی است اما وظیفه ما مطالبه گری در راستای نظارت بهینه از کنترل بازار است.

دادستان مرکز استان افزود: امروز طی مکاتبه ای به مسئولان  و دادستان ها ابلاغ شد ضمن نظارت بر بازار بر عملکرد ناظرین هم نظارت داشته باشند.

وی با اشاره به حوادث روز گذشته و اعتراضات مردمی در مواجهه با افزایش سوخت ،گفت: مردم ما مردمی فهیم هستند و در سخت ترین لحظات تصمیم درست می گیرند و آنهایی که اغتشاش می کنند به نظرم جزء مردم نیستند یا فریب خورده اند و یا سرباز دشمن برای آسیب رساندن به کشور هستند.

حسینی عالمی ،افزود: افرادی که اخلال می کنند جزء اشرار محسوب می شوند و قانون هم با اخلالگران برخورد جدی می کند و با کسی هم تعارفی ندارد؛راه مردم از راه اشرار جدا است.

 

قانون مطبوعات نمایشگاه کتاب نمایشگاه مطبوعات ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر