کد خبر: 835815 A

با حضور 99 رسانه و 435 ناشر:

چهاردهمین نمایشگاه کتاب مازندران و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان با حضور 99 رسانه و 435 ناشر داخلی و خارجی تا اول آذرماه از ساعت 14 -20 در کیلومتر 18 جاده فرح‌آباد ساری پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری،عباس زارع  در حاشیه نمایشگاه کتاب و مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان مازندران در خصوص تقارن این دو رویداد فرهنگی رسانه‌ای گفت: برگزاری هم‌زمان نمایشگاه کتاب و نمایشگاه مطبوعات موجب می‌شود که هم رسانه‌ها از مخاطبان نمایشگاه کتاب و قشر کتاب‌خوان بهره‌مند شوند و هم نمایشگاه کتاب از قدرت رسانه‌ای برخوردار شود.

وی بابیان اینکه 99 رسانه مکتوب و مجازی شامل هشت سرپرستی خبرگزاری در مازندران، 12 روزنامه محلی، 24 سرپرستی روزنامه‌های سراسری، 27 پایگاه خبری و 36 رسانه مکتوب با گستره‌های هفته‌نامه- دوهفته‌نامه و ماهنامه در نمایشگاه مطبوعات مازندران حضور دارند، گفت: رسانه‌ها با تولید محتوا در خصوص برگزاری نمایشگاه می‌توانند علاوه بر معرفی ظرفیت‌های خود با اقشار مختلف جامعه موجبات حضور حداکثری علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی در چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان را فراهم آورند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بابیان اینکه نمایشگاه کتاب استان از سری برنامه‌های بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از 26 آبان ماه گشایش یافت و تا اول آذرماه در کیلومتر 18 جاده فرح‌آباد ساری دایر است، اظهار کرد: این نمایشگاه در سه سالن با 220 غرفه و عرضه 61 هزار و 890 عنوان کتاب از ناشرین داخلی و 12 هزار عنوان کتاب از ناشرین خارجی روزانه از ساعت 14-20 پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

وی بابیان اینکه 165 ناشر مستقل و 50 ناشر خارجی در این نمایشگاه حضور دارند، تعداد ناشران نمایندگی حاضر در نمایشگاه کتاب مازندران را 195 مورد عنوان کرد.

زارع بابیان اینکه در مجموع 385 ناشر و نمایندگی در این نمایشگاه نسبت به عرضه کتاب اهتمام دارند، افزود: همچنین مجموع ناشران داخلی و خارجی که در چهاردهمین نمایشگاه کتاب مازندران حضور به هم رساندند به 435 ناشر می‌رسد.

چهاردهمین نمایشگاه کتاب مازندران و نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 26 آبان ماه تا اول آذرماه از ساعت 14 -20 در کیلومتر 18 جاده فرح‌آباد ساری برپاست.

 

جاده رسانه مطبوعات نمایشگاه بین المللی کتاب ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر