سرخط خبرها:
کد خبر: 835618 A

استاندار مازندران:

استاندار مازندران با تاکید بر ارتقای نشاط اجتماعی بر امید آفرینی در جامعه تاکید کرد.

احمد حسین زادگان در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه کتاب ،مطبوعات و خبرگزاری های مازندران در مرکز استان در گفتگو با خبرگزاری ایلنا با تاکید بر ارتقای شادابی و نشاط اجتماعی ،اظهار داشت: نشاط اجتماعی آثار فراوانی بر زندگی شهروندان و بر کلیت جامعه دارد که توجه به آنها ، منجر به توسعه اجتماعی خواهد داشت.

وی افزود: امروزه در کشور ما با افزایش مشکلات اقتصادی ، نیاز به تزریق نشاط و امید به زندگی بیش از پیش احساس می‌شود ،از اینرو برگزاری نمایشگاه های این چنینی علاوه بر دورهمی رسانه ای میتواند امید را در دل مردم شکوفا کند.

استاندار مازندران گفت:ورزش همگانی،ایجاد خلاقیت و هر آنچه که موجبات شادی مردم را فراهم کند ،نشاط اجتماعی است البته ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیز در افزایش نشاط اجتماعی موثر بوده و راهکاری مناسب برای اشاعه امید و تحقق ارتقای شادابی در بین شهروندان است.

وی ایجاد نشاط اجتماعی را وظیفه همگان دانست و ادامه داد: ایجاد اشتغال ،حل مشکلات واحدهای تولیدی نیز در نشاط اجتماعی تاثیر گذار است که می تواند شاخص های اعتماد ،افزایش امید و احساس رضایت را افزون و فشار حاصل از مشکلات اجتماعی افراد جامعه را بکاهد.

حسین زادگان نقش رسانه ها را در تزریق نشاط و امید به زندگی را مهم دانست و گفت: نشاط اجتماعی در شرایط فعلی و مشکلات اقتصادی بیش از پیش احساس می شود؛ رسانه ها این موضوع را دغدغه خود دانسته و در جهت تحقق آن تلاش کنند.

چهاردهمین نمایشگاه کتاب،مطبوعات و خبرگزاری های مازندران بعدازظهر امروز یکشنبه 26 آبان با حضور استاندار و مدیران استانی و شهرستانی در نمایشگاه کتاب مرکز استان گشایش یافت.

 

جامعه خلاقیت مشکلات مشکلات واحدهای تولیدی امید به زندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر