کد خبر: 831614 A

وزیر اقتصاد و دارایی:

وزیر اقتصاد و دارایی از رشد 20 درصدی جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، " فرهاد دژپسند" شامگاه پنج شنبه در همایش نکوداشت شهید " سید ابوالحسن موسوی" و هم رزمان شهیدش، در مسجد جامع روستای خورشیدکلا گلوگاه افزود: با وجود تلاش های مختلف دشمن در جنگ اقتصادی با بهره مندی از تلاش همه جانبه به دور از رنگ و نژاد و فکرهای مختلف تاحدودی موفق عمل کرده ایم.

وی بیان داشت: تلاش برای افزایش رفاه مردم در جامعه مهم است و در این راستا باید با استفاده از تمام توان دولتی و بخش خصوصی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و تلاش برای رفاه و توسعه استفاده شود.

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: جنگ ما با دشمن از ابتدای انقلاب بوده و هست و اکنون از جنگ نظامی در گذشته به جنگ اقتصادی رسیدیم و باید متناسب با برنامه های دشمن با همفکری و بهره مندی از افکار گروههای مختلف، برای دفاع از انقلاب و ارزش ها تلاش شود.

دژپسند افزود: شهدا در طول این انقلاب با گذشتن از جان و مال خود برای اعتلای انقلاب تلاش کردند و شهید سید ابوالحسن موسوی هم از جمله شهدایی بود که به دور از نگاه سیاسی، با طبع بلند هخود و استفاده از نظرات مختلف برای برون رفت از مشکلات جنگ تلاش کرد.

وی با اعلام اینکه امروز دشمن متوسل به مفتضح ترین تحریم ها شده است؛ یادآور شد: دشمن تلاش دارد تا بین دولت و مردم فاصله ایجاد کند و تلاش برای توسعه صادرات و رشد اقتصادی از موارد مهمی است که باید مورد توجه باشد.

 

اقتصاد بخش خصوصی جامعه رشد سرمایه گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر