کد خبر: 831471 A

نماینده جدید ولی‌فقیه در مازندران مطرح کرد:

نماینده جدید ولی‌فقیه در مازندران دورنمای کاری خود را "مازندران سالم و رشد یافته" اعلام کرد و گفت: به دنبال کاهش و رفع آسیب‌های اجتماعی و توسعه همه‌جانبه استان مازندران هستم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی‌لائینی امروز پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه نمایندگان سابق و جدید ولی‌فقیه در مازندران و امام‌جمعه ساری ضمن قدردانی از خدمات شایسته آیت‌الله طبرسی اظهار داشت: این عالم بزرگوار در بستر بیماری به سر می‌برند و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم.

وی اذعان کرد: خداوند متعال را شاکرم که مراسم معارفه بنده با آغاز امامت امام زمان (عج) مقارن شده و این موضوع را به فال نیک می‌گیرم.

نماینده جدید ولی‌فقیه در مازندران ،گفت: از مقام معظم رهبری  قدردانی می‌کنم که این مسئولیت مهم را به بنده عطا کردند و امیدواریم سربلند باشم.

وی ضمن قدردانی از مردم شهیدپرور و ولایی مازندران، خانواده معظم شهدا و مسئولان لشکری و کشوری که در مراسم تکریم و معارفه نماینده سابق و جدید ولی‌فقیه در دیار علویان شکرت کردند، اظهار کرد: آیت‌الله "نورالله طبرسی" برای پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کردند و در جمهوری اسلامی هم برای وحدت‌آفرینی در مازندران و پیشرفت و تعالی مردم استان بسیار زحمت کشیدند.

امام جمعه ساری دورنمای کاری خود را "مازندران سالم و رشد یافته" اعلام کرد و گفت: به دنبال کاهش و رفع آسیب‌های اجتماعی و توسعه همه‌جانبه استان مازندران هستم.

حجت‌الاسلام محمدی لائینی تصریح کرد: در کنار مرم و برای مردم کار کردن را افتخار می‌داند و تلاش دارد در کنار نیازمندان و مستضعفان باشد.

 

آسیب های اجتماعی استان مازندران امام جمعه رشد ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر