کد خبر: 831422 A

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران:

نصرالله دریابیگی گفت:متاسفانه حال و روز جامعه کارگری و بازنشستگی خوب نیست و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،نصرالله دریابیگی،رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران،پیش از ظهر امروز در نهمین گردهمایی اعضای هیات رئیسه کانون های بازنشستگی و مستمربگیران تامین اجتماعی سراسر استان مازندران در شهر همدان با بیان اینکه کارگران و بازنشستگان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش بسزایی داشتند،گفت: کارگران و بازنشستگان قبل از انقلاب به دستور حضرت امام شورای اعتصاب تشکیل دادند و از قبل از انقلاب پای آرمان های مقدس این انقلاب مقدس و کبیر ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه علیرغم ادعای پوچ و کذب بیگانگان و دشمنان این انقلاب مقدس در تمامی این چهل سال در کشور آزادی وجود داشته و کارگران و بازنشستگان همواره حرف دل و معضلات و مشکلات خود را اعلام و بیان کردند.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در ادامه گفت:متاسفانه حال و روز جامعه کارگری و بازنشستگی خوب نیست و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

وی با بیان اینکه مشکلات درمانی و معیشتی از مهم ترین مشکلات اصلی جامعه بازنشستگی و مستمری می باشد،گفت:با توجه به تحریم‌ها و مشکلات جامعه کارگری و بازنشستگی تقاضا داریم که در خصوص طرح همسان‌سازی حقوق کارگران و بازنشستگان نگاه ویژه‌ای اعمال گردد.

این نماینده کارگری با بیان این سوال  که آیا مسئولین با حداقل حقوق می‌توانید امورات زندگی خود را بگذرانید، گفت: حقوق دریافتی کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران تنها کفاف هزینه‌ی یک‌هفته از زندگی‌شان را می‌دهد و این امر موجب گردیده که شرمنده‌ی خانواده‌های‌شان شوند.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات آتی مجلس ادامه داد:انتخابات مجلس را پیش رو داریم و قطعا به کسانی که در 4 سال گذشته دلسوز جامعه کارگری و بازنشستگی نبوده اند،رای نخواهیم داد.

 

 

 

استان مازندران بازنشستگی جامعه خانواده کانون بازنشستگان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر