کد خبر: 829575 A

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که به بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل اقدام به کلاهبرداری 20 میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا، سردار سید محمود میرفیضی درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل و وعده جذب کادر درمانی و کارکنان این مجموعه از شهروندان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: متهم با انعقاد قرارداد با برخی از پزشکان و توجیه تهیه ملزومات، انجام امور اداری و وعده استخدام به بیش از 100 نفر مبالغی را از این افراد دریافت کرده و متواری شده است.

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های به عمل آمده متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 20 میلیارد ریال کلاهبرداری از مال باختگان اعتراف کرد .

وی از کشف مقادیر قابل توجهی اسناد جعلی از مخفیگاه متهم خبر داد و اظهار داشت: این کلاهبردار حرفه ای پس از تشکیل پرونده با قرار صادره از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران از مردم خواست: قبل از انعقاد هرگونه قرارداد و پرداخت هرگونه وجه به افرادی که به بهانه های مختلف سعی در شراکت با آنان را دارند، حتما از طریق مراجع قانونی از اصالت و صحت ادعای آنان آگاهی پیدا کرده و در صورت مواجهه با موارد مشکوک مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند .

 

استان مازندران دستور کار پلیس زندان فرمانده انتظامی استان امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر