کد خبر: 823532 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران اعلام کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در حاشیه بازدید از موکب های استان در کربلا گفت:استان مازندران با 21 موکب آماده خدمت رسانی به زائرین بین راهی در شهرهای کربلا نجف اشرف می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در حاشیه بازدید از موکب های استان در کربلا با اشاره به اینکه  تعامل مناسب دستگاه های اجرایی و  نیروهای بسیجی نظامی سبب برپایی و شکل گیری  هر چه مناسب تر موکب های   مردم مازندران  در کشور عراق گشته است خاطر نشان کرد: استقبال بی نظیر مردم بیانگر حسن نظر و اعتقاد قلبی  آنها به نحوه  مدیریت و اداره  این موکب ها  است.

وی تصریح نمود : خدمت رسانی به زائرین اولویت اصلی موکب های استان در کربلا معلی می باشد و تمامی اقدامات و فعالیت ها باید در این راستا باشد.

معاون عمرانی استاندار اظهار کرد : در  موکب‌  شهرستان های بابل نکا ساری براساس بازدیدی که صورت گرفته و گزارش های مردمی  که ارائه شده از جهت نحوه مدیریت و خدمت رسانی  ؛ برخورداری از  امکانات مردمی  عملکرد مطلوب و رضایت بخشی داشته اند

راز جویان در پایان عنوان کرد : استان مازندران با 21 موکب  آماده خدمت رسانی به زائرین بین راهی در شهرهای کربلا نجف اشرف می باشد و موکب های استان  مازندران ظرفیت خدمت رسانی به زائرین استان های دیگر را دارند.

 

خدمت رسانی دستگاه های اجرایی روابط عمومی عراق کربلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر