کد خبر: 820431 A

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران:

آیت‌الله طبرسی با تأکید بر اینکه نقش موقوفات در آبادانی و محرومیت‌زدایی استان باید برای مردم تبیین و تشریح شود، گفت: اقدامات اوقاف استان در برپایی موکب اربعین در سامرا و پذیرایی از زائران امام حسین (ع) شایسته تقدیر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت‌الله «نورالله طبرسی» امروز در دیدار با رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بابیان اینکه استان مازندران ازنظر تعداد بیشترین موقوفات کشور را به خود اختصاص داده است، اظهار داشت: شهرستان‌های ساری، بابل و آمل بیشترین موقوفات رادارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران با اشاره به اقدامات مناسبی که در سطح استان انجام‌شده است، گفت: در سایر نقاط استان موقوفات زیادی از رامسر تا گلوگاه وجود دارد که نیاز به نظم و نسخ دارند.

وی خیانت در نیت واقفان را اقدامی ناپسند دانست و بر لزوم احیای موقوفات تأکید کرد.

آیت‌الله طبرسی با اعلام اینکه مدیران علاوه بر پرداخت حقوق کارکنان باید به فکر پویایی و کارآمدی مجموعه خویش باشند، افزود: کشور در حال حاضر نیاز به کار و تلاش جهادی دارد.

وی با تأکید براینکه نقش موقوفات در آبادانی و محرومیت‌زدایی استان باید برای مردم تبیین و تشریح شود، خاطرنشان شد: اقدامات اوقاف استان در برپایی موکب اربعین در سامرا و پذیرایی از زائران امام حسین (ع) شایسته تقدیر است.

 

استان مازندران امام حسین حقوق ولی فقیه سازمان اوقاف و امور خیریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر