کد خبر: 819303 A

صبح امروز به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت؛

صبح امروز مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران به همراه دبیر و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان مازندران به مناسبت هفته ناجا با فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،صبح امروز مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران به همراه دبیر و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان مازندران  به مناسبت هفته ناجا با فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران دیدار کردند.

نصرالله دریابیگی،دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجا به تمامی زحمتکشان عرصه نیروری انتظامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سربازان گمنامی هستند که همواره برای آرامش و آسایش مردم و این مرز و بوم از جان خود مایه گذاشته اند.

وی افزود: بخش اعظمی از آرامش امروزی که در کشور حکم فرما است را مدیون از خود گذشتگی ها و تلاش های بی منت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستیم.

دریابیگی گفت: امروز جمعی از تشکلات کارگری و بازنشستگی به نمایندگی از تمامی کارگران و بازنشستگان آمده ایم تا این روز را به این قشر زحمت کش جامعه تبریک و تهنیت عرض کنیم.

رئیس کانون بازنشتگان تامین اجتماعی استان مازندران به مشکلات عدیده کارگران و بازنشستگان اشاره کرد و اظهار کرد: امروز کارگران و بازنشستگان از مشکلات فراوانی همچون قرارداد های موقت کار و مشکلات معیشتی و درمانی رنج می برند.

وی گفت:خصوصی سازی یکی دیگر از مشکلات اصلی و مهم کارگران است که متاسفانه سیاست های غلط آن را به خصوصی خوری تبدیل کرده است.

این نماینده با سابقه کارگری در پایان اظهار کرد: کارگران و بازنشستگان همواره در تمامی دوران این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حامی و یار و یاور آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری بوده اند و علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی هیچگاه عقب نشینی نخواهند کرد.

در ادامه کامران اصغری،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن تبریک هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا گفت:برگزاری این دیدارها فرصت مناسبی است که از زحمات و رشادت های قشر زحمتکش و بی ادعای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود:باید عنوان کرد که نیروی انتظامی همواره و در هر شرایطی نهایت تعامل و همکاری را با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی را در راستا بهبود شرایط  فرهنگی و اجتماعی جامعه کارگری و کارفرمایی داشته است.

اصغری ادامه داد: این همکاری و حمایت نشان از دلسوزی و ایجاد دغدغه در ناجا برای برون رفت از مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی دارد.

 

 

 

استان مازندران بازنشستگی فرمانده نیروی انتظامی کار و رفاه اجتماعی مشکلات اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر