کد خبر: 818738 A

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: یکی از بزرگ ترین نعمت ها،نعمت امنیت است که از ضروریات و زیربنایی ترین نیازهای هر جامعه ای به شمار می آید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ،احمد حسین زادگان صبح امروز در مراسم صحبگاه مشترک که مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد با بیان اینکه امنیت اجتماعی لازمه جامعه است ،اظهار داشت: بخش عمده مسئولیت ایجاد این امنیت اجتماعی روی دوش نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه باید در چند بخش فعالیت ها را کیفی سازی و گسترش دهیم تا بار زیاد روی دوش نیروی انتظامی را کم کنیم افزود: خانواده ها و فرزندان را در حوزه تربیتی و پرورشی قانون مدار و اخلاق مدار کنیم .

استاندار مازندران به نقش مهم نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در استان  اشاره کرد وگفت: در حوزه اقتصادی امنیت مطلوبی برای کارآفرینان فراهم شده و در سایر حوزه ها نیز اوضاع امنیت در استان مطلوب است .

وی ادامه داد: زمانی می توانیم به توسعه فکر کنیم که امنیت وجود داشته باشد.

حسین زادگان با بیان اینکه اراده و عزم مشترک در همه مردم وجود دارد،افزود: باید در شرایطی قرار گیریم که در شان مردم استان باشد.

وی خاطرنشان کرد: فرزندان باید به گونه ای تربیت شوند که به قانون تن دهند و فلسفه قانونمندی باید به عنوان باور و فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

حسین زادگان گفت: در کشور با تحریم و مزاحمت های استکبار جهانی مواجه هستیم در چنین شرایطی دشمنان درپی ایجاد بی ثباتی در جامعه هستند .

استاندار مازندران افزود:پلیس به هراندازه مردم محور، اجتماع محور و هوشمند باشد در جلب اعتماد عمومی موفق تر خواهد بود این امر ضریب امنیتی را افزایش می دهد.

 

امنیت و آرامش جامعه خانواده قانون امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر